солдат-студент солдат-студент
Блог

Пройшов крізь вогонь? Розкажи про це!

Автор: Ангеліна Барилюк

Війна на сході нашої країни сьогодні торкнулась кожного з нас: хтось пішов захищати свою землю зі зброєю в руках, хтось чекає з фронту рідну людину чи друга, а дехто надає безцінну допомогу у якості волонтера. Буремні події на Донбасі тривають вже більше року, тож в очі страшній війні встигли зазирнути чимало українських чоловіків.

Пройшовши війну, важливо не замкнутися в собі, а натомість поділитися з іншими власними переживаннями, враженнями та емоціями. Адже багато українців не мають уявлення, що таке війна насправді.

Особисто мене вразила зустріч з пораненими бійцями в Київському військовому клінічному госпіталі. Тут лікарі надають допомогу воїнам з найтяжчими травмами – здебільшого це молоді хлопці, у яких ще все життя попереду. Але вони не втрачають силу волі та з оптимізмом дивляться у майбуття.

Зі мною залюбки поділилися своїми історіями доброволець батальйону «Донбас» Олексій Соколовський з Миколаївщини, боєць 95-ї окремої аеромобільної бригади Костянтин Султанбагомаєв з Бердичева, контрактник 30-ї окремої механізованої бригади Євген Поплавський та боєць 21-го батальйону територіальної оборони Херсонської області «Сармат» ЗСУ Іван Лизень. Втім, повертаючись з фронту, навіть тяжко пораненими, вони не втрачають силу духу і тримаються по-бойовому. Їм надзвичайно важлива не лише фізична, а й моральна допомога. Тому потрібно ділитися власними переживаннями, думками з мирними громадянами.

 

Тож якщо ти пройшов крізь вогонь, не тримай в собі всі емоції. Розкажи про своє перебування у зоні АТО: яке там життя, що було важко для тебе, які отримав відчуття, пройшовши страшну війну. Невдовзі багато молодих хлопців відправляться захищати свою країну. Поділися власним досвідом, цінними порадами, які допоможуть їм, додадуть упевненості. Хто, як не ти, фактично з передової, зможе правдивіше передати всі реальні події? Адже війна, яку веде проти нас країна-агресор не лише бойова, а й інформаційна.

Тому український народ, особливо молоде покоління, повинні знати своїх героїв, а головне, знати правду про війну, щоб здобути перемогу та самоствердитися як непереборна нація.

 

Ангеліна Барилюк, студентка Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Ведуча сторінки блогів.

Автор: Ангеліна Барилюк