солдат-студент солдат-студент
Інтриги

Україна втратила не менше 430 військових після Мінських угод — Пентагон

На думку Пентагону, понад 400 українських військовослужбовців загинули в результаті бойових дій після вступу в силу угоди про припинення вогню, досягнутої в Мінську рік тому, і важливу роль у цьому насильстві відіграє Росія.

REUTERS

В інтерв’ю «Голосу Америки» заступник помічника міністра оборони США Майкл Карпентер, у веденні якого знаходяться питання, пов’язані з Україною, Росією і Євразією, заявив, що США спостерігають «значне посилення зіткнень на сході України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЗа добу в зоні АТО загинули троє українських військових, ще 14 отримали поранення

За його словами, незважаючи на торішню угоду про припинення вогню, збройні сили України втратили не менше 430 осіб у зіткненнях з сепаратистами.

«Росія підтримує командні та управлінські зв’язки з сепаратистами, яких вона підтримує в Східній Україні», – заявив Карпентер «Голосу Америки».

Росія постачає на український Донбас важке озброєння, одночасно займаючись навчанням і управлінням сепаратистами з допомогою «сили, яка присутня в Східній Україні».

«Це проблема, яка заохочується Росією», – сказав Карпентер.

Як повідомляв УНІАН, за добу штаб АТО зафіксував 62 обстріли позицій ЗСУ.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/war/1281436-ukrajina-vtratila-ne-menshe-430-viyskovih-pislya-minskih-ugod-pentagon.html